Poradnia medycyny pracy


Formy rejestracji Osobiście lub telefonicznie (wcześniejsza rejestracja jest wymagana)
Godziny rejestracji Poniedziałek-Piątek 9.00-12.00
Godziny przyjęć Poniedziałek-Piątek 7.00-9.00
Telefon 033 844 93 10


Świadczymy kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz pracowników indywidualnych. Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny medycyny pracy, umożliwiający profesjonalną i sprawną obsługę medyczną wszystkich pracowników.

Poradnia medycyny pracy świadczy usługi w zakresie:
  • badań wstępnych, okresowych i kontrolnych,
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska),
  • badań kierowców,
  • badań laboratoryjnych,
  • badań diagnostycznych,
  • porad lekarzy specjalistów.
Rejestracja pacjentów (telefoniczna bądź osobista) możliwa jest nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Można także zgłaszać się na bieżąco z ważnym skierowaniem od pracodawcy.

Pracownik zostaje skierowany na wszystkie badania włącznie z konsultacjami specjalistycznymi jakie odpowiadają danemu stanowisku. Ilość i rodzaj badań, zależy od rodzaju wykonywanej pracy.

Mogą to być: badania laboratoryjne podstawowe (mocz, morfologia, OB) i biochemiczne, badania diagnostyczne (RTG płuc, USG, badanie audiometryczne), konsultacje lekarzy specjalistów (laryngolog, neurolog, okulista) oraz badanie orzekające.

Wszystkie badania diagnostyczne, laboratoryjne i lekarzy specjalistów pracownik wykonuje w ciągu jednego dnia, w obrębie jednego budynku.

Do godziny 14:35 pracownik otrzymuje ostateczne zaświadczenie o zdolności do pracy wydane przez lekarza uprawnionego do wykonywania badań profilaktycznych oraz wyniki wszystkich przeprowadzonych badań.

O jakości naszych usług świadczyć może liczba podpisanych umów z zakresu usług medycyny pracy oferowanych dla przedsiębiorstw - jest ich ponad 70. Jesteśmy także partnerem firm "Lux Med" oraz "Medicover".

Powrót

  Copyright © 2007 SZOZ Multimed Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone NOWE PORADNIE PRYWATNE - ZAPRASZAMY
Strona główna Aktualności Poradnie Lekarze Oddział rehabilitacji Medycyna pracy Kontakt Dane przedsiębiorstwa