Oddział Rehabilitacji Medycznej


Oddział Rehabilitacji Medycznej istnieje od 2003 roku.

Oferujemy leczenie na Oddziale stacjonarnym (opieka całodobowa) oraz w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej.

Oddział stacjonarny zapewnia całodobową opieką lekarską i pielęgniarską z wyżywieniem oraz kompleksowymi zabiegami rehabilitacyjnymi wykonywanymi przez profesjonalną kadrę magistrów i techników fizjoterapii.

Na Oddział stacjonarny oraz do Ośrodka Rehabilitacji Dziennej przyjmowani są pacjenci ze skierowaniem od lekarza specjalisty, którzy skorzystać mogą z pełnego pakietu świadczeń w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i pacjenci prywatni (umieszczani w osobnej sali) na zasadach pełnej odpłatności.

Informacje dotyczące prywatnych usług rehabilitacyjnych świadczonych zarówno przez Oddział stacjonarny jak
i w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej, znaleźć można w dziale Poradni prywatnych.

Dysponujemy salami dwu, trzy i pięcio osobowymi wyposażonymi w standardowy sposób. Nasz budynek dostosowany jest do potrzeb osób mających trudności w poruszaniu oraz na wózkach inwalidzkich.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń narządu ruchu: schorzeń pourazowych, neurologicznych, zwyrodnieniowych
i reumatologicznych.

Oddział Rehabilitacji Medycznej oferuje kompleksowy program rehabilitacji z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydrolecznictwa oraz masażu.

Posiadamy salę gimnastyczną z pełnym, nowoczesnym wyposażeniem, pracownię fizykoterapii posiadającą aparaturę do elektroterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii i diatermii oraz urządzenia do kąpieli ozonowej i krioterapii. W ramach kinezyterapii wykonujemy również zabiegi metodami McKenzie i PNF.

Oferujemy profesjonalne masaże lecznicze takie jak masaż klasyczny, segmentarny, limfatyczny czy terapia manualna. Wykonujemy również masaże za pomocą specjalistycznej aparatury: masaż podciśnieniowy, wibracyjny i hydromasaż.

Powrót

  Copyright © 2007 SZOZ Multimed Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone NOWE PORADNIE PRYWATNE - ZAPRASZAMY
Strona główna Aktualności Poradnie Lekarze Oddział rehabilitacji Medycyna pracy Kontakt Dane przedsiębiorstwa